Kullanıcı Yorumları

Homend Toastbuster 1331H Tost Makinesi Yorumları

Homend

Çıkartılabilir Plaka:Var, Güç (W):1800, Güç İkaz Işığı:Yok, Isı Kademesi:4, Izgara Özelliği:Var, Kilitleme Mandalı:Yok, Plaka Kullanımı:Tek Taraflı, Plaka Yüzeyi:Döküm, Renk:Kırmızı, Yükseklik Ayarı:Var,

Homend 23
4 23 Değerlendirme

Plakaları sağlam, 4 ısıtma kapasiteli, kaliteli hissiyati var. Çabuk isiniyor. Çok güzel tost yapıyor.İzgara için denemedik ama muhakkak onu da güzel yapacaktir

gayet hızlı ısınıyor ve ptatik kullanıma sahip. kolay temizleniyor.

Her seyiyle mukemmel teslimat

En yüksek ayarda çok çabuk ısınıyor, kısa sürede tostu hazır hale getiriyor. Plakalar çıkmıyor evet ama çok kaliteli. Plaka boyutları 16cmx26cm düşünenler için en azından ebatlar konusunda fikir olsun diye ölçtüm, kendim bu bilgiye ihtiyaç duydum açıkçası. Tavsiye ederim..

öncelikle ben tost makinelerinin boyutlarını aşırı büyük bulurum. altı üstü tost ekmeğini koyacaksınız ancak kapladığı alan çok daha fazladır genelde. bu ürün ise çok ideal boyutlarda. 2 tane tost ekmeğini aynı anda yapabilirsiniz. bu da büfe işletmiyorsanız yeterli bir sayı. granit plakaları güzel ancak çıkarılmıyor. temizliği biraz zor. eksiklik olarak bu söylenebilir bir de açma/kapama düğmesi yok..fişe tak fişten çıkar..o şekilde kullanıyorum.

Ürünün ısıtma hızı gayet hızlı fakat teflonlarını çıkaramıyorsunuz ve bu uzun vadede temizleme problemini ortaya çıkarıyor bunun haricinde beklediğimden biraz küçük yarım ekmek ve 2 tost ekmeği dilimi ancak sığıyor

Ürünü ilkin buradan aldım. Şimdi buradan 2.ci siparişi veriyorum, yani arkadaşıma hediye alıyorum. Bu ürüne kadar 3-4 marka değiştirdim ve kesinlikle bu markanın bu modelinde karar kıldık. Yaklaşık 7-8 aydır kullanmaktayım ve hızlı ısınması ve tostları çok iyi yapması beklentimin yukarısındadır. Homend bu işi çok iyi yapıyor bence. 1000 TL lik tost makinesi alamayanlara kesinlikle tavsiyemdir. Bir çok markayı deneyimlemiş biri olarak yazıyorum.

Eğer tost ekmeğim evimde eksik olmaz diyorsanız bu cihaz size göre; hızlı ısınması, granit yapısı ile yapışma derdinin olmamasiyla. Amaaa evimde tost ekmeği nadiren olur, ben somun ekmaağlen tostumun peşindeyim derseniz daha büyüklere bakın. Küçük ama işlevsel.

Ürün çok güzel ancak geldiğinde bi hayal kırıklığına uğradım ürünün plakaları temizlenmediği için kullanmadan hemen iade ettim plakaların çıkmadığını belirtseydiniz iyi olurdu buna dikkat ederek alın

Boyutlarını da yazsanız daha iyi olur. Beklediğimden küçük.

ürün çok küçük ebatlar mutlaka belirtilmeliydi ben normal bir makine zannettim resmen minyatürü çıktı

Alt plastik kısmı ve ısı ayar bölümü kalitesiz. Tasarımı ve görünümü oldukça güzel. Boyut olarak bence bir sorun yok. Mutfakta yer kaplamamak açısından hatta iyi diyebilirim. 2 yıl garantisinin evden alma olması ayrıca güzel. Fiyatına bakar isek orta düzey bir ürün bu fiyata bu ürünü kötülemek ayıp olur.

Daha büyük sanıyordum, yarım ekmek bile sığmıyor, kare tost ekmeklerinden alırsanız aynı anda tek tost yapabilirsiniz bu da zaman açısından kötü, malzeme kalitesi normal. Ama bu fiyata ancak böyle makine.

3/4 Somun ekmek 2 tane de tost ekmeği kapasiteli aşırı hızlı pratik ve mükemmel sonuç. Bu fiyata inanılmaz.

plakalar cıkarılrbilir olsaydi daha kullanışlı olurdu onun dışında iyi bir ürün

Boyut olarak küçük. Çabuk ısınıyor. yer kaplamıyor.

Ne kadar dayanıklı bekleyip görelim

Ürünü aldım yere düştü tutma sapının ön tarafta plastik olmasından dolayı kırıldı. Servis buna rağmen garantiden tamir etti ama bu plastik sap şimdi de vidası yalama olmuş ürün güzel ama bu plastik sap hiç yakışmamış.

urun çok kullanışlı gusel fakat küçük yarim ekmeği bile zar-zor alıyor kaldı ki bastırıldığında bu ekmekler ve içindeki taşıyor makinanın kenarlarına akıyor plaklar da çıkarılmıyor bu da bir sorun temizlemesi güç çabuk ısınıyor guzel pişiriyor granit yapışmıyor

Bir yıldız çünkü ürün zemine tam oturmuyor, sallanıyor.

almayı düşünen arkadaşlar dikkat ürün çok kaliteli ve super tek kötü yani ürün minidir. gorseldeki gibi büyük degil

Doğrudur iki tost ekmeği alıyor ama 2 dakikada kızarmış tost elinizin altında. Bu nedenle büyüklüğünü sorun edenler ısıtma hızını görünce fikir değiştirebilirler. Boyutları mutfak için çok ideal. Sapı çok ergonomik. Bastırmak isterseniz ciddi bir güç harcamanıza gerek yok. Bu ürünü tercih etmemdeki ana neden plakalarının teflon olmaması. PTFE kaplı ilk nesil teflonların sağlığa etkileri biliniyorken granit kaplı olup da fiyatı bu kadar uygun olan başka ürün yok.Temizlik sorununu aşmak için araya ikiye katlanmış yağlı kağıt koyabilirsiniz. Bu şekilde sıfır kirlenme! Ürünün ısıtması o kadar hızlı ki maksimum ayarda resmen çizgili tost elde ediyorsunuz. Perfect!

Biraz küçük ama iki kişi için iyi gibi .çabuk ısınıyor ????

Homend Toastbuster 1331H Tost Makinesi Temel Özellikleri

Çıkartılabilir Plaka Var
Güç (W) 1800
Güç İkaz Işığı Yok
Isı Kademesi 4
Izgara Özelliği Var
Kilitleme Mandalı Yok
Plaka Kullanımı Tek Taraflı
Plaka Yüzeyi Döküm
Renk Kırmızı
Yükseklik Ayarı Var
Çıkartılabilir Plaka Var
Güç (W) 1800
Güç İkaz Işığı Yok
Isı Kademesi 4
Izgara Özelliği Var
Kilitleme Mandalı Yok
Plaka Kullanımı Tek Taraflı
Plaka Yüzeyi Döküm
Renk Kırmızı
Yükseklik Ayarı Var
Daha Önce Öneri Yapılmadı

Benzer Ürünler

+
+