Kullanıcı Yorumları

Zaza De Luxe Kablolu/Kablosuz Şarjlı Saç Kesme Makinesi Yorumları

Zaza

Başlık Modeli:Folyo Başlık, Hızlı Şarj (Quick Charge):Yok, Islak Kullanım:Yok, Kablosuz Kullanım:Var, Renk:Siyah, Şarj Göstergesi:Yok, Tamamen Yıkanabilme:Yok, Taşıma Çantası:Yok,

Zaza 19
4 19 Değerlendirme

Korgo hızlı ve sağlam geldi... Paketleme iyiydi... Ürün açıklamaları ve yorumlara bakarak aldım...hepsi doğru... Özellikle saç traşı ve kirli sakal ve daha uzun sakal traş ları için kesinlikle uygun... Gelir gelmez sarja taktım 14 saat șarj ettim... Saç sakal traş oldum... 10üzerinden 10...Alman malı kaliteli bıçağa sahip... Zaza markası eskiden beri özellikle Manuel saç makineleri ile ünlüdür... Bu üründe benzer 1.sınıf çelik bıçaklar bulunmakta... Gövde, aksesuarlar kaliteli... Kutu biraz nostaljik.😀.. Cin malları ile alakası yok... Başlıksız 0.4mm traş ediyor... Sakalda sıfır sinek kaydı traş mümkün değil... Saçta 0.4 mm - 40mm arası (berberlerdeki 7 numaraya kadar), tam şarjla tam bir saç ve sakal traşı yaptı ve halen iyi çalışıyordu(40dk) kablolu ve kablosuz(sarjlı) kullanabiliyoruz... Kablo uzunluğu 2 m... Sessiz çalışıyor... Kutudan şık bir taşıma çantası ve içerisinden makina, adaptör, 2 adet başlık, makas(orta kalite), tarak, fırca, yağ, kullanma kılavuzu, çıkıyor... Başlıkların plastik kalitesi iyi, başlıklar kolay takılıp çıkartılıyor... Makina üzerinde başlıklar takılınca ayarlanabilen 7 yükseklik ayarı mevcut... Makina boyutu ideal... Ergonomik kolay pratik kaliteli... Bu ürün tam bir fiyat performans ürünü... Tabiki kullandıkca daha iyi göreceğiz....

Bu fiyata bence gayet kaliteli bir makine. Oğlumu ve kendimi traş ettim. Sorunsuz halletti. Traş olmadan önce mutlaka makine traşıyla ilgili eğitici videolar izlemenizi tavsiye ederim.

Çantası, tarağı, makası, yağı, hepsi birlikte geldi. Gayet kullanışlı ve iyi tarafı şarjda da çalışıyor. kalın saçlarda biraz takılma yapabiliyor, zamanla insanın eli alışıyor. 3 traşta kendini amorti ediyor.

Ürün anlatıldığı gibi hem şık hem de kullanışlı geldiğinde hemen iki oğlumu traş ettim sonra kendimi traş ettim . Şarj bitince hemen kabloyu tak kaldığın yerden devam et. Kesimi çok güzel sakalımı da kısacık kestim. Çok sağlam bir çanta içinde ve eksiksiz teslim edildi. Teşekkürler.

Piyasada alınabilecek en kaliteli gerçek saç traş makinesi

Alacak arkadaş tereddütsüz alabilir. Fiyat performans ürünü. Resimlemesi kötü burda ona bakıp almamazlik yapmayın. Gerçekte duruşu daha şık. Çantası tarağı falan gayet kullanışlı. Uzun saç kesmek isteyenler için ideal fiyatı uygun sayılır.

Nostaljik kutuda gelen cihazın saç kesimi bana göre tatmin edici (bir iki yerde saçımı çekti ama kendi acemiliğimden diye düşünüyorum), gövde plastiği fena değil, bıçağı ise keskin ve kaliteli duruyor. Saklama çantası oldukça şık ve pratik. Bıçağın altında Alman malı, gövdesinde ise Avrupa üretimi ibareleri var. Kablo takılı iken daha bir gür çalışıyor. Taraklar ve aksesuar makas da gayet iyi duruyor. Eğer, Çin üretimi cihazları istemiyorsanız, ama üst seviye pahallı cihazlara da bütçe ayırmak istemiyorsanız eğer, bu cihaz aradığınız optimum ürün olabilir. Parasının hakkını veriyor. Ayrıca bu zor dönemde fırsatçılık yapmadan hakkı ile iş yapan üreticisine teşekkürlerimi sunarım.

Oğlumun saçlari Kalın ve gür olduğundan biraz zorlandı ama korona günlerinde kişisel saç kesimi için on numara. Makas idare eder, sarz süresi biraz uzun.

3-4 senedir saçımı evde kesiyorum. Kullandığım makine bozulduğu için ve makine fiyatları da korona salgını döneminde uçtuğu için yorumlara da güvenerek uygun fiyatlı bu ürünü aldım. Fakat makine tarağın kısa ayarlarında saçı kesmiyor, daha çok çekiyor ve yoluyor. Makineyi belirtildiği üzere 14 saat şarjda beklettim, yağladım fakat sonuç değişmedi. Özellikle küçük tarağın 1 ve 2 numaraları gibi kısa uzunluktaki ayarlarda saç çekmesinin verdiği acı nedeniyle traş olmak imkansız. Ayarı yükseltince çekme ve yolma azalsa da devam ediyor. Ayrıca saçlar tarak ile bıçağın arasında biriktiği için sürekli tarağı açıp saçları temizlemek gerekiyor. Daha önce kullandığım makine de pahalı bir şey değildi ama uzun yıllar kullanmama rağmen böyle sorunlarla hiç karşılaşmamıştım.

Eksileri; - Motor biraz zayıf - Yoğun kesimde saç çekme yapıyor. - Alman kalitesini kesinlikle yansıtmıyor. - Zaten yansıtsa fiyat bu seviye de olmaz :)) Artıları; - Fiyat olarak makul - Uzun saç kesmek isteyenlere için ayarlanabilir özelliği mevcut. - Çantasının içerisinde tarak makas vs var. - Saçlarım süper oldu. Berberimden daha iyi kestim :))

Arkadaş yorumlara bakarak aldım herkes övgüyle bahsediyor bir tek benimki mi çöp çıktı anlamadım. Kafasına göre çalışıyor sesi bir artıyor bir azalıyor çocuk ağladı saçlarını keserken bana çok çekti deyip durdu bi bana mı geldi anlamadım gitti..

Bugün siparişimi aldım ve ilk trasimi oldum ilk başta oyuncak gibi geldi ufak tefek bisey gelince ama çağırınca gayet yeterli ve güçlü bir makina jem elektrikli kablosuz süper kullanışlı çanta içince 2 adet kafa makas ve bakım ekipmanı bence yeterli teşekkür ederim

inanılmaz saç çekiyor. hele ki ucuna ayar tarağını takmadan, sıfır kullanmak isterseniz daha da kötü. 7 yaşındaki oğlumun kulak arkasını berbat etti. kendi sakallarımı inceltmek için de denedim, çok çok çekiyor. 8 yıldır kullandığım eski philips makine bile daha iyi. ayrıca ayar taraklarında en kısa ayarda bile saç/sakal çok çok uzun kalıyor.

Saçı çekiyor. Şarj olmuyor. Kabloda iken çalışmıyor duruyor. Sallıyoruz gücü toplayıp tekrar donuyor. Ürün plastiği çok kötü. Kesmiyor. 1 saat uğraştık yok olmuyor

Ürün çok güzel ve kullanışlı. Hem kablolu hem kablosuz kullanılabiliyor olması ürünün artısı. Çanta içerisinde makas, ince tarak, temizleme fırçası, yağQ ve iki adet çıkarılabilir makine ağzı tarağı geliyor. Çıkarılabilir tarağı iki adet, fakat makinenin üzerindeki ayar düğmesi ile çok fazla uzunluk/kısalık seçeneği elde edebiliyorsunuz. Şarj ile kablosuz kullanım süresi biraz kısa gibi, ama genel olarak beğendim, tavsiye ederim.

Berbat almayın yoluyor resmen kutusunu atmasam iade edicektim paranıza yazik.

Karantinadan beri saçımı hiç kestirmedim. Çok uzamıştı. İlk defa saçımı kendim kestim. Ürün gerçekten çok iyi. Hiç takılma çekme yapmadı. İki adet başlık var. Makinenin üzerinde kademe ayarlarıda var. Kullanma klavuzunda hangi kademeyi ve başlığı hangi uzunluk için kullanılacağı belirtilmiş. Çantası gayet şık. Acemi işi oldu ama o benden kaynaklı. Üründen gayet memnunum. Kesinlikle tavsiye ederim. Emeği geçen herkese teşekkürler.

Çok ahım şahım bir saçım yok fakat gözümden yaş geldi resmen. Kesmiyor koparıyor tarakla. Made in germany yazdığına bakmayın eski ve 2. Sınıf bir alet sakal kesersiniz sadece. Saç için asla tavsiye etmem. Şarjını bitirip fulleyip yağlamama rağmen üstelik.

Alacak arkadaşlar üstün bir performans beklemesin bende yorumları okuyarak ürünü aldım şarj süresi çok kısa ve motor güçü zayıf arada takılıp duruyor makine

Zaza De Luxe Kablolu/Kablosuz Şarjlı Saç Kesme Makinesi Temel Özellikleri

Başlık Modeli Folyo Başlık
Hızlı Şarj (Quick Charge) Yok
Islak Kullanım Yok
Kablosuz Kullanım Var
Renk Siyah
Şarj Göstergesi Yok
Tamamen Yıkanabilme Yok
Taşıma Çantası Yok
Başlık Modeli Folyo Başlık
Hızlı Şarj (Quick Charge) Yok
Islak Kullanım Yok
Kablosuz Kullanım Var
Renk Siyah
Şarj Göstergesi Yok
Tamamen Yıkanabilme Yok
Taşıma Çantası Yok
Daha Önce Öneri Yapılmadı

Benzer Ürünler

+
+