Kullanıcı Yorumları

Profilo CGA141X0TR A 9 Kg 1000 Devir Yorumları

Profilo

Derinlik (cm):59.7, Enerji Sınıfı:A+++, Enerji Tüketimi (kWh/yıl):174, Genişlik (cm):59.7, Kurutma Kapasitesi (Kg):Yok, Kurutma Özelliği:Yok, Maksimum Devir Hızı:1000, Renk:Beyaz, Yıkama Kapasitesi:9 kg, Yükseklik (cm):84.5,

Profilo 14
4 14 Değerlendirme

gayet sessiz ve tasarruflu cihaz memnunum. 10 yıl motor garantisi denmiş ama motoru zaten incelediğim kadarıyla elektronik kart kontrol ediyor. bozulma olursa muhtemelen elektronik kart bozulur. az çamaşırda 30 dakikalık program gerçekten hayat kurtarıyor. tavsiye ederim. teşekkürler.

Süper uygun fiyata kalite

Ürün gayet güzel sessiz çalışıyor memnunkaldım

YOK EFSANE İNDİRİM SON ŞU KADAR ADET, BU NE SAÇMA İŞ İNDİRİM SAATİ BİTTİ FİYAT DAHADA İNDİRİMLİ OLDU

Evet 9 kilo. Ama ekranda programlara tıklayınca her şeye 9 kilo yıkayınız işareti çıkmıyor. Mesela yorgan için 2.5 kilo diyor. Mesela karışık yıkama programı 4.5 kilo diyor. Anlamadım ben bu 9 kilo olayını o zaman!

Kaliteli bir ürün

Makineyi Cuma günü sipariş ettim Pazartesi sabahı elimdeydi öğlen servis gelip kurmuştu bile teşekkürler 😊 makine gayet güzel ve hemen kullandım umarım uzun ömürlü olur diğer makinem de Bosch marka idi ama neden daha fazla ödeyeyim dedim sonuçta ikisinde aynı banttan çıkıyor düşünmeden alabilirsiniz

Makina sesli çalışıyor.Kurulum bu gecikti.Kurum geri dönüş yapmıyor.

Hızlı teslimat kaliteli ürün çok memnun kaldık çok fazla araştırdım 27 yıldır annem profilo çamaşır makinesi kullanıcısı ve çok az sorun çıkaran bir üründü yine yenisi için aynı markayı seçtik ve çok memnunuz temiz yıkıyor çok sessiz çeşitli programlarla seçeneğiniz çok fazla enerji tasarrufu çok iyi.

Kendi memleketimde kendi esnaflarim bana 300 400 lira fazla fiyat verirken birazda teredutle ürunu hepsiburadadan satin aldim elime 4 gunde ulasti hepsiburada ya satici firmaya ve borusan lojistige tesekur ederim makine cok guzel sessiz esim cok mutlu tavsiye ederim.

Ürün hasarsız ve tam zamanında geldi. Teşekkürler.

Ürün çok sessiz çalışıyor.Bundan önce arçelik alacaktım ama yorumları okudum ve profilo da karar verdim.Güzel makina sessiz.kafa karıştıran programlar yok.Horoz lojistik bir haftada teslim.etti biraz bekliyorsunuz ama sorunsuz teslim esildi.

Profilo CGA141X0TR A 9 Kg 1000 Devir Temel Özellikleri

Derinlik (cm) 59.7
Enerji Sınıfı A+++
Enerji Tüketimi (kWh/yıl) 174
Genişlik (cm) 59.7
Kurutma Kapasitesi (Kg) Yok
Kurutma Özelliği Yok
Maksimum Devir Hızı 1000
Renk Beyaz
Yıkama Kapasitesi 9 kg
Yükseklik (cm) 84.5
Derinlik (cm) 59.7
Enerji Sınıfı A+++
Enerji Tüketimi (kWh/yıl) 174
Genişlik (cm) 59.7
Kurutma Kapasitesi (Kg) Yok
Kurutma Özelliği Yok
Maksimum Devir Hızı 1000
Renk Beyaz
Yıkama Kapasitesi 9 kg
Yükseklik (cm) 84.5
Daha Önce Öneri Yapılmadı

Benzer Ürünler

+
+